הקדמונים - מופע מקורי במהלך סיור בירושלים

הקהל פוגש "באקראי" בשני טיפוסים מקומיים וקומיים אשר מסתובבים בירושלים מאז ימי דוד המלך.  

לאחר התפוגגות החשד הראשוני, הקהל צופה במופע המשלב היסטוריה של ירושלים עם אקרובטיקה, להטוטי חרבות, פיוטים והרבה הומור בריא.

המופע מצחיק, אבל עוסק בנושאים עמוקים כמו: אמונה באל אחד לעומת העמים עובדי האלילים, תקופת דוד המלך, תקופת המרד הגדול והמסר הנובע מתקופה זאת בנוגע לפיצול ושנאת חינם.

המופע אינטראקטיבי בפורמט של קהל יושב.

דוגמאות לאתרים המתאימים לקיום המופע:
ירושלים: יד אבשלום (עמק המלך), עיר דוד, הכותל הדרומי-מרכז דוידסון, מערת צדקיהו, כיכר בתי מחסה ברובע היהודי ואתרים נוספים בירושלים.

דוגמאות ברחבי הארץ: בית גוברין, קיסריה, התיאטרון הרומי בבית שאן, בית הכנסת בעין גדי, נאות קדומים, חירבת מידרס, קלעת נמרוד, סוסיא, ואדי בכרמל, יער בריטניה, הכפר החשמונאי, נחל חווארים, חניון מצדה ועוד ועוד.

* משך המופע 30-40 דקות.
* 2 שחקנים.

תיאטרון שעושה היסטוריה - האביזרים שלנו

סנדלים במיקום מקורי במצדה

הסנדלים שלנו במופע הן העתק של הסנדלים העתיקות שהתגלו ע"י פרופ' יגאל ידין בחפירות במצדה. ניתן לראות שליד הסנדלים התגלתה גם צמה של אישה. הסנדלים מוצגים כיום במוזיאון ישראל ובמוזיאון מצדה.

סנדלי מצדה

חזון הסנדלים המהלכות. עבודת יד של אספלט

חליל מצדה

גם כלי הנגינה במופע נבנו על ידנו בעבודת יד כהעתק של מה שניתן להעריך היו כלי הנגינה של הלוויים בבית המקדש. בתמונה חליל נחושת עבודת יד של אספלט

תוף מצדה

תמונת תוף עור. עבודת יד של אספלט

סיקא מצדה

חרב סיקא.
פגיון בלטינית, על שמה נקראו הסקריים

מגן מצדה

מגן עור עבה. עבודת יד

חנית מצדה

חנית פיפיות. עבודת יד של אספלט

גלריית תמונות

קצת תמונות מתוך המופע

מספרים על המופע

רצינו להודות לכם מעומק הלב על החוויה, על העבודה המסורה שלכם כדי ליצור אותה, על הלב והרוח שאתם מכניסים בתוכן שעליו מבוססת ההצגה, על הכרת קהל היעד והתאמת מבנה ההצגה אליו באופן מושלם, על שפה עשירה ו"גבוהה" אך עם זאת מאוד בגובה עיניים, ובעיקר על כך שמורגש מאוד שאתם אוהבים את מה שאתם עושים ועושים אותו במלוא הכבוד והרצינות (צחוק טוב הוא עסק רציני ביותר!). יישר כח!

יעל ל.

היה מקסים! גם תוכן ההצגה, וגם דרך ההגשה החוויתית היו נפלאים.

יעקוב ב.

להזמנת המופע

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם